قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 50004001080436 تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به zolalabir@gmail.com اطلاع دهید. همچنین 50004001080436، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.
فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان محفوظ می‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری در ۱ الی ۲ روز پس از ثبت سفارش ارسال می گردد.
فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی۲۰ روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی و انتقال وجه بوسیله شماره کارت بانکی.

در صورت انجام خدمات تعمیر و سرویس و تعویض و ارسال فیلتر و سایر قطعات به محل شما بوسیله سرویسکاران زلال آب ایرانیان، امکان پرداخت نقدی و یا استفاده از دستگاه کارتخوان سیار در محدوده تهران، کرج و شهریار وجود دارد.

سفارشات شهر تهران با تیپاکس و یا پست (در صورت درخواست ارسال سریع بوسیله اسنپ و پیک) ارسال می گردد.

سفارشات شهرستان با تیپاکس و پست ارسال می گردد.

کلیه سفارش‌های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق واتساپ، در صف پردازش قرار می‌گیرند فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان محفوظ است.
فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش و ارسال می‌شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی زلال آب ایرانیان محفوظ است.چنانچه محصول مورد نظر طی یک هفته شارژ شود ارسال می گردد در غیر اینصورت مشتری می تواند محصول جایگزین انتخاب کند که البته استرداد وجه نیز نزد فروشگاه محفوظ است. چنانچه مشتری محترم از خرید خود منصرف شود یا به هر دلیلی درخواست تعویض سفارش خود را داشته باشد، در صورتیکه محصول ارسال شده باشد هزینه ارسال از حساب مشتری کسر می گردد.