بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

 

اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را داریدحتما نام مارک های گوناگونی را شنیده اید که عمدتا اصالت آن را به کشور هایی نظیر آمریکا،کانادا و تایوان نسبت میدهند.در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی  به دنبال مارک های معروفی که سالها پیش به راحتی در دسترس بون نباشید!!! کیفیت قطعات استفاده شده در دستگاه از نام آن خیلی مهم تر است.در دستگاهای تصفیه آب وارداتی همه چیز استاندارد  است و در دستگاهی نظیر ایزی ول درسری RO مانند RO116 یا RO700 که از بهترین مدل های وارد شده به کشور بودند.ایزی ول برای هر مدل دستگاه طراحی  رابه صورت اختصاصی انجام داده و بسیار باکیفیت هستند.

توجه: دستگاایزی ول با مدلهای ACE ساخت ایران هستند

اگر دستگاههای تصفیه آب وارداتی باشند باید در کارتن از کشور مبدا وارد کشور شوندوچنانچه موجود باشند تعدادشان بسیار کم است و قیمت بالایی دارند دستگاه هایی با برند هیوندای HYUNDAI، ایزی ول EASY WELL، لان شان LANSHAN ،واتر سیف WATER SAFE،لونا واتر LUNA WATER، تکومن TECOMEN ، سی سی کا C.C.k ،  و کووی COWEY وارداتی هستند ودر حال حاضر به دلیل تحریمات و نداشتن توجیه اقتصادی تبدیل دلار به تومان این دستگاهها وارد نمیشوند . دقت کنید که دستگاه تصفیه آب خانگی اگر با  استفاده از قطعات با کیفیت در داخل کشور نیز تولید شود میتواند به صورت کامل آب را تصفیه کند و نیاز به هیچ گونه هزینه اضافی ندارید.

 

 

دستگاه های تصفیه آب وارادتی بسیار با کیفیت هستند  اما بسیار گران قیمتند ودر شرایط فعلی اقتصادی توجیهی ندارند.در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به سابقه فروشنده و اطلاعات و تنوع محصولات دقت کنید زیرا نام ها در حال حاضر فقط برچسب  از برندهای وارداتی اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *