فیلتر گیاهی اصلی فیلتر ها بر پایه گیاهی و مواد غیر زغال سنگی میباشند.

بورس فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران:

فروشگاه زلال آب ایرانیان با دارا بودن نشان نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) و جواز کسب بورس بورس فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران به صورت تخصصی میباشد. شما میتوانید کلیه فیلترهای تصفیه آب خانگی را با اطمینان از فروشگاه ما به صورت تلفنی ،حضوری و اینترنتی خرید نمایید.
امکان ارسال از طریق اسنپ در مناطق غرب تهران  وخدمات تعویض فیلترتصفیه آب در محل شما و تسویه حساب در محل را دارا میباشیم.

فیلتر های تصفیه آب:

تمامی فیلترها اصلی و شرکتی دارای تاییده و استاندارد میباشد.
کلیه کربن های به کار رفته در فیلتر ها۱۰۰٪ صد درصد کوکونات پوسته نارگیل وپایه گیاهی وارداتی میباشد و فیلترهای ایرانی نیز از مواد پایه گیاهی از پوسته پسته بادام و هلو و غیره میباشد که قیمت ارزان‌تری نسبت به فیلتر های وارداتی دارند.
پلاستیک های به کار رفته در تولید فیلتر ها از مواد فود گرید پلاستیک رده خوراکی می باشد و هیچ واکنش شیمیایی نسبت به آب را ندارند.
هیچ نوع فیلتر زغال سنگی در فروشگاه زلال آب ایرانیان به فروش نمی رسد شما می توانید با اطمینان از ما خرید نمایید.
فیلترهای ممبران در فروشگاه ما اورجینال وارداتی و مناسب با نوع آب منطقه شما پیشنهاد میگردد که از تلخ شدن آب جلوگیری کرده و همچنین در آبهای سخت که املاح بالایی دارن با پیشنهاد ممبران مناسب که توان تصفیه را داشته باشد مشکل آب جمله شما را حل می‌کنیم عمر بالا از تحمیل هزینه های تعویض مجدد جلوگیری میکنیم.
در فروشگاه تخصصی ما که بورس فروش فیلتر تصفیه آب در تهران انواع فیلتر های وارداتی برندهای تایوان اصلی و ویتنام به فروش میرسد.

انواع فیلتر:

انواع فیلتر آلکالاین قلیایی جهت بالا بردن phآب و بالا رفتن املاح مفید باعث بهتر شدن طعم ومزه آب و از بین رفتن تلخی آب تصفیه شده میگردد در برندهای مختلف وارداتی اورجینال ومواد وارداتی مونتاژ ایران موجود میباشد.
انواع (فیلترهای این لاین) خطی اورجینال تایوان و تولید ایران کوکونات ۱۰۰٪ گیاهی شرکتی با کیفیت بسیار بالا مناسب انواع دستگاه تصفیه آب نوع کیسی و این لاین موجود میباشد.
انواع فیلتر های الیافی pp پ پ با تراکم و وزن و قیمت مناسب تولید شده از مواد درجه یک و غیر بازیافتی پلیپروپیلین با توان حذف کدورت و گل و شن با قیمت مناسب موجود است.

.

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه