فروشگاه زلال آب ایرانیان دارای جواز کسب و نشان نماد اعتماد با نیروی متخصص و متعهد نصب تصفیه آب در منطقه شمال تهران می باشد. برای درخواست خدمات تصفیه آب در شمال تهران می توانید با شماره های 02148818406، 02148818428 و 09128080436 0919902047002144983077 02144987490 تماس بگیرید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر تصفیه آب

فیلتر یخچال ساید

قطعات تصفیه آب

تصفیه آب شمال تهران

فروشگاه زلال آب ایرانیان با نشان اعتماد الکترونیکی اینماد و جواز کسب و بیش از ۱۰ سال سابقه در مناطق شمال تهران با کادری آموزش دیده و حرفه‌ای با کامل ترین مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی و قطعات تصفیه آب وارداتی و ساخت ایران شرکتی استاندارد و بورس فیلتر تصفیه آب خانگی با تنوع بسیار ۱۰۰٪ گیاهی تولید تایوان و شرکتی ایرانی دارای استاندارد های بین المللی و داخلی میباشد که می‌توانید به صورت آنلاین وحضوری یا در صورت نیاز همراه با خدمات دستگاه تصفیه آب در منزل خود در محلات شمال تهران خرید و پرداخت در محل انجام دهید.

تعمیر، سرویس، تعویض فیلتر تصفیه آب شمال تهران

ساکنان محترم محلات مناطق شمال تهران اگر در منزل و محل کار خود نیاز به تعمیر، عیب یابی و سرویس، تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب را دارید و یا قصد جابجایی دستگاه خود دارید همچنین اگر نیاز به خدمات تصفیه آب دوره‌ ای شامل تعمیر و سرویس و تعویض فیلتر و نصب دستگاه تصفیه در محل جدید خود را داشتید و تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید (داخلی و بیرونی)  در منزل داشتید ، تعمیرکار و نصاب گروه ما کلیه خدمات را به همه را فیلتر و قطعات اصلی و اورجینال در منزل و یا محل کار شما انجام میدهند سرویسکاران ما تمامی ابزار و قطعات و فیلتر های مربوط به دستگاه تصفیه آب را همراه خود دارند 
کلیه محصولات با تنوع بسیار بالا به شرط اصالت و تاییده معتبر همین سایت در دسترس شما میباشد . شماره های تماس و واتساپ جهت سفارش ذکر شده است.

فروشگاه فیلتر تصفیه آب

نصب و نصاب دستگاه تصفیه آب شمال تهران

ساکنین محترم  کلیه اماکن اداری ،تجاری  و مسکونی محدوده شمال تهران در صورت نیاز به جابجایی و نصب مجدد و یا تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی یا فیلتر یخچال ساید خود در منزل و یا محل کار جدید داشتید ،با تماس با ما از خدمات نصب و نصاب دستگاه تصفیه آب شمال تهران در محل با بهترین کیفیت و  قیمت و خدمات برخوردار شوید.

سرویسکار و تعمیرکار دستگاه تصفیه آب شمال تهران

اگر به سرویسکار و تعمیرکار دستگاه تصفیه آب شمال تهران نیاز داشتید یا دستگاه شما به هر دلیلی خراب شد و نیاز به تعمیر در محل داشتید، افراد آموزش دیده و ماهر در گروه ما با کلیه لوازم و قطعات و انواع فیلتر تصفیه آب و ابزار کامل در منزل و یا محل کار شما حاضر شده و در سریعترین زمان عیب یابی دستگاه را انجام داده و با کمترین وقت و هزینه دستگاه تعمیر و تحویل شما میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه