سلام خدمت اهالی محترم منطقه الهیه و زعفرانیه محمودیه و اگر برای منزل خود نیاز به سیستم با کیفیت و استاندارد یا انواع فیلتر  ۱۰۰٪ گیاهی و شرکتی و اورجینال وارداتی اصلی همراه با خدمات در منزل خود داشتید.

تصفیه آب شمال تهران

گروه ما با دارا بودن (اینماد) نشان اعتماد الکترونیکی با سالها تجربه در زمینه انواع دستگاه تصفیه آب و شناخت کامل از آب منطقه و با سالها سابقه با بهترین کادر آموزش دیده و مسلط در زمینه کاری خود آماده مشاوره و خدمت رسانی به شما بزرگواران میباشد. نمونه کارهای انجام شده توسط گروه ما در همین وب سایت و یا اینستاگرام فروشگاه ما قابل مشاهده می باشد. اگر ساکن منطقه زعفرانیه، الهیه، کوی الهیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان آصف، میدان تختی الهیه، خیابان نلسون ماندلا، خیابان آقا بزرگی، خیابان دکتر حسابی، خیابان فرشته، خیابان چناران، مجتمع مسکونی چناران، خیابان پسیان، خیابان مردانی زعفرانیه، خیابان محمودیه، خیابان تختی الهیه ،مجتمع تجاری پالادیوم، خیابان اسدآبادی، خیابان اعجازی، خیابان ماکویی پور،خیابان نیازاده، خیابان البرز کوه، خیابان پسیان، خیابان مردانی زعفرانیه، خیابان شادی کوه، خیابان کوهپایه میباشد و نیاز به خدمات تصفیه آب داشتید با ما تماس بگیرد.

تعمیر و نصب تصفیه آب خانگی تعویض فیلتر یخچال الهیه و زعفرانیه

اگر نیاز به فیلتر برای دستگاه تصفیه آب خانگی خود یا جهت تعمیرات تخصصی تصفیه آب در منزل و یا محل کار خود و همچنین تعویض فیلترهای داخلی و بیرونی یخچال ساید بای ساید خود نیاز به مشاوره و یا استفاده از تعمیرکاران و سرویس کاران ماهر داشتید ما با ارسال انواع فیلتر و تکنسین‌های ماهر و مسلط، آماده ارائه خدمات در منزل و محل کار شما در منطقه می باشیم .کلیه قطعات و لوازم ارسالی اورجینال وارداتی اصلی و یا ساخت ایران شرکتی و دارای تاییدیه های معتبر ایرانی می باشد و با اصالت کالا خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

سلامت شما آرزوی قلبی ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *