تفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی پمپ دار و فاقد پمپ

چه چیزی به پمپی نیاز دارد که فشار لازم برای عبور آب از غشای نیمه تراوا را فراهم کند. اما بهتر است این خطا را مرتکب نشوید که بهترین دستگاه باید فیلترهای بیشتری داشته باشد و به نوع فیلتری که دارد (فیلتر ممبران) اهمیت بیشتری بدهد.

تکنولوژی ساخت و ساز

اکثر ما با شنیدن نام یک دستگاه تصفیه آب  به یاد سه بدنه به شکل کپسول می افتیم که در بازار به سه مرحله معروف هستند. که معمولاً برای مناطقی که آب آشامیدنی نمک زیادی ندارد مناسب است، اما باز هم آب این مناطق که نمک زیادی ندارد باید با دقت بیشتری کنترل شود تا وجود نیترات و انواع باکتری ها تشخیص داده شود تا درست انتخاب شود. نوع فیلتر و فناوری آن

***** نکته مهم

متاسفانه مشاهده می شود که برخی افراد سودجو از طریق تماس تلفنی با منازل و یا در سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی اقدام به فروش دستگاه های 8 و 9 مرحله ای می کنند.

مقدار املاح محلول در آب اندازه گیری شده با دستگاه TDS بعد از تصفیه مشاهده می شود که با کمیت املاح قبل از تصفیه تفاوتی ندارد یعنی شفاف سازی آب تولید نشده است.

به طور کلی پس از خرید دستگاه با سیستم تصفیه آب استاندارد و فیلتر، البته با توجه به میزان فروش آب در منطقه سکونت خود، می توانید از اتصال T برای اتصال آب تصفیه شده به استفاده کنید.

میزان املاح محلول در آب که با دستگاه TDS اندازه گیری میشود بعد از تصفیه مشاهده میشود که با میزان املاح قبل از تصفیه  تفاوتی نمیکند و به عبارت دیگر در عمل هیچ سبک شدن آبی صورت نگرفته است.

در کل بعد از خرید یک دستگاه  با سیستم و فیلتر تصفیه آب استاندارد البته بسته به میزان املاح موجود در آب منطقه محل سکونت خود میتوانید با استفاده از یک اتصال سه راهی، آب تصفیه شده را به یخچال ساید بای ساید وصل نمایید و از یخ و آب خنک مطبوع استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *