درباره ما

🔹با توجه به تجربه چندین ساله مجموعه زلال آب ایرانیان در زمینه دستگاه‌های تصفیه آب ، این مجموعه تا به امروز با مدیریت و کارشناسانی توانمند و باتجربه پاسخگوی نیاز مشتریان تصفیه آب با استانداردهای بالا بوده است.

🔹امروزه نیاز به آب سالم با توجه به آلودگی های موجود در آب بسیار جدّی تر شده و دسترسی به آب سالم ، روز به روز مشکل تر می‌شود و استفاده از دستگاه های تصفیه آب با کیفیت بالا و استانداردهای مطمئن از نیازهای اصلی هر خانواده ایرانی بشمار می‌رود.

🔹همچنین با توجه به اینکه آلودگی های موجود در آب ، سلامت بدن انسان را به مخاطره می اندازد ، فیلترهای ارائه شده و موجود با کیفیت های تضمین شده توسط مجموعه آب زلال ایرانیان همواره اطمینان کامل برای مصرف آب با کیفیت مطلوب را به مشتریان فراهم آورده است .

🔹مجموعه زلال آب ایرانیان پاسخگوی تمام نیازها در زمینه تصفیه آب و همچنین فیلترهای مربوط با دستگاه‌های متنوّع ارائه شده به مشتریان بوده و خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها نیز بعهده کارشناسان خبره این مجموعه می باشد.

 

🔹درصد بالای رضایتمندی مشتریان از خدمات پی از فروش و تأمین فیلترهای مصرفی درجه یک و مطمئن توسط کارشناسان باتجربه این مجموعه نشان دهنده و گواه تداوم فعالیت مستمر این مجموعه با استانداردهای بالا در میان رقبای کاری ما بوده است .

🔹لذا ، مدیریت و کارکنان ساعی و پرتلاش زلال آب‌ ایرانیان با توجه به سابقه چندین ساله در میان شهروندان تهرانی ، شهرستانها و حومه ، و همچنین ادارات ، سازمانها و ارگان‌های خصوصی و غیر خصوصی و همچنین لزوم استفاده شهروندان از دستگاه‌های باکیفیت و بالاخص امکان سرویس دهی ، خدمات و تهیه فیلتر ، قطعات و لوازم برای مشتریان محترمی که از دستگاه‌های این مجموعه استفاده می نمایند همواره آماده شنیدن هرگونه نظرات ، پیشنهادات و یا انتقادات سازنده بمنظور بهبود کیفیت خدمات رسانی و شناسایی نقاط احتمالی ضعف خدمات ارائه شده به شما می باشند .

🔹امیدواریم با ارائه خدماتی متمایز در میان دیگر شرکت‌های همکار بتوانیم ضمن بالابردن اطمینان و اعتمادتان در انتخاب مجموعه آب زلال ایرانیان همراهی تان را داشته باشیم .

✔️ آب سالم را با آب زلال ایرانیان بنوشیم .