تصفیه آب .

فروشگاه تصفیه آب در بلوار اردستانی

زلال اب ایرانیان مرکز تخصصی تصفیه آب با سالها سابقه و رزومه کاری در منطقه  بلوار اردستانی، خیابان زحمتکش، برج های خرازی و.. آماده ارائه مشاوره فروش، تعمیر و خدمات پس از فروش میباشد.
تصفیه آب خانگی ( تصفیه آب زیر سینکی)  را میتوانید هم به صورت آنلاین هم به صورت حضوری با ضمانت معتبر و نصب رایگان برای درخواست خدمات تصفیه آب در بلوار اردستانی می توانید با شماره های 02148818406، 02148818428 و 09128080436 09199020470 02144983077 02144987490 تماس بگیرید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی.

 

تعمیر و سرویس تصفیه آب در بلوار اردستانی

فیلتر های تصفیه آب هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارند،چنانچه  به خدمات تعمیر ، سرویس دستگاه  و تعویض فیلتر تصفیه آب در سایز های خانگی و نیمه صنعتی در منطقه بلوار اردستانی، برج های چیتگر، آناهیتا، حسابرسان، همدانی، نگین غرب، سران حکیم، مروارید شهر نیاز داشتید با تماس با شماره های درج شده در سایت در کوتاه ترین زمان از خدمات تخصصی کادر فنی (تعمیرکار و سرویسکاران ماهر)فروشگاه زلال آب ایرانیان برخوردار شوید، کلیه قطعات و لوازم تصفیه آب در سایزهای مختلف موجود میباشد.

در خرید دستگاه تصفیه آب مهم ترین فاکتور اعتبار فروشنده و گارانتی  محصول است. فروشگاه ما در بلوار اردستانی منطقه 22 برج تجاری پارسه واقع است و آماده اراِئه خدمات فروش و نصب و سرویس دوره ای فیلتر های دستگاه تصفیه آب و تعمیرات میباشد. تیم زلال آب با داشتن تیم متخصص و متعهد وجواز کسب و فروشگاه حضوری در خدمت همشهریان عزیز میباشد.

مروارید شهر:

زلال آب ایرانیان واقع در بلوار زحمتکش مجتمع تجاری پارسه با بیش از 15 سال سابق در فروش و خدمات نصب و تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب در خدمت مشتریان عزیز در محله مروارید شهر است.

  • اراِئه خدمات در سریعترین زمان
  • خرید دستگاه با گارانتی معتبر
  • فروشگاه دارای جواز کسب و معتبر

 

مرکز تخصصی تصفیه آب غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *