فیلتر مرحله ۶ یا مینرال در واقع برای بهبود طعم و مزه آب به دلیل حذف یون ها و مواد معدنی محلول در آب که به دلیل جداسازی مواد شیمیایی که هنگام عبور از ممبران جدا و دور ریز می شوند، استفاده میشود و همزمان مقداری از مواد معدنی آب حذف میشود که باعث میشود پس از تعمیر تصفیه آب کمی مزه تلخی به خود می گیرد.

برای این منظور فیلتر مینرال ساخته شده است که بصورت پوسته ای با ورودی و خروجی مستقیم که آب با عبور از لابه لای سنگ های معدنی و مواد معدنی داخل فیلتر طعم و مزه بهتری به خود میگیرد.

این فیلتر جزو فیلترهایی می باشد که قدرت جذب ندارد و بصورت اضافه کننده مواد به آب عمل می کند و سطح TDS (املاح کل محلول) در آب را بالا می برد و به حد استاندارد که استخوان ها و اعضای بدن نیاز دارند را تامین می کند و آب خوش طعمی با PH+ بالاتر و اسیدی کمتر به شما می دهد.

قیمت فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی مرحله6

قیمت فیلتر مینرال بسته به نوع وارداتی یا ساخت ایران متفاوت است و فیلتر های ساخت ایران از تکه  سنگهای ریز  معدنی هستند ولی فیلتر های مینرال وارداتی به صورت ترکیبی از پودر دانه های معدنی گرد که به اصطلاح (مینرال بال ) گفته میشود که به دلیل فرایند تولید سخت تر و ترکیب چند نوع مواد معدنی قیت بالاتری نسبت به مشابه داخلی دارند که با برند های مختلف وارداتی اورجینال در همین سایت از 75 الی 175 تومان به فروش میرسد.

عمر مفید فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی

این فیلتر جهت بهبود طعم و مزه آب تصفیه شده طراحی شده و تنها فیلتر افزودنی می باشد که با عبور دادن آب از لایه های سنگ های معدنی داخل خود PH آب را بالا برده و طعم مطبوعی به آن می دهد. زمان تعویض فیلتر مینرال بسته به نوع آب عبوری از آن بستگی دارد. اگر مشکل خاصی پیش نیاید قابلیت استفاده به میزان تایم مورد نظر خود را که معمولا یکسال می باشد را داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *