کاربرد و فرایند اسمز معکوس یکی از پیچیده ترین اتفاقات صنعتی در جهان می باشد که باعث تحول بسیار زیادی در جهان شده است در زمینه های مانند کشاورزی در مناطق کویری تولید آب شیرین و خالص از دریا و و یا تولید آب سالم و قابل شرب برای کشورهای فقیر مانند آفریقا و و یا تولید مواد اولیه برای صنایع دارویی ، صنایع شیمیایی ، بهداشتی،-آرایشی در طیف گسترده .
امامهمترین کاربرد فرایند اسمز معکوس در دستگاه تصفیه آب خانگی را مد نظر داریم این دستگاه خود یک کارخانه کوچک تولید آب سالم و بهداشتی و تازه قابل و قابل دسترس برای هر خانواده می باشد و دیگر نیازی به نگرانی برای تهیه آب شرب از طریق خرید آب معدنی و یا جوشاندن مجدد جهت گندزدایی در منزل و یا محل کار خود نمیباشند.
فرایند اسمزمعکوس با توان تولید آب خالص و سالم با استفاده از فشار پمپ و فیلتر ممبران باعث جداسازی آلودگیها و مواد شیمایی نظیر کُلُر، نیترات، فلوراید، آرسنیک، سرب ،جیوه، آزبست و گازهای شیمیایی و بو مزه از آب شده و شما با خیال راحت از آب سالم در منزل و یا محل کار خود جهت تهیه نوشیدنی های سرد تهیه غذا ، چای با کیفیت و قهوه با کیفیت و همچنین برای آبیاری گل و گیاه زینتی و آپارتمانی و محافظت از لوازمی که با آب سر کار دارند مثل اتو و دستگاه بخور و بخارشو و ….. با خیال راحت استفاده نمایید. اگر راجب کاربرد و فرایند اسمز معکوس جهت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی سوالی داشتید با مشاوران ما در فروشگاه تخصصی
زلال آب ایرانیان تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه