فیلتر پست کربن که معمولا به فیلتر شماره ۵ دستگاه تصفیه آب خانگی معروف است جزو فیلتر های اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که وظیفه اصلی آن حذف (بوی  ماندگی )  آب بعد از  مخزن ذخیره تصفیه آب میباشد.
 که در تمامی مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی این فیلتر بعد از  خروجی تانک نصب می گردد که بعد از عبور  آب به دانه های کربن اکتیو  خالص  به کار رفته در این فیلتر  بدون بو و مزه وارد فیلتر مینرال یا  شیر برداشت روی سینک شود  فیلتر همچنین  قابلیت  این را دارد  که بعد از فیلتر آلکالاین قلیایی  نصب شده  وضعیت احتمال قلیایی شده جلوگیری کند .

کاربرد  فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی

کاربرد این فیلتر جذبی میباشد و بعد از حدود يک سال  خاصیت جذب  بو رنگ به خود را از دست میدهند
 و باید تعویض شود  نحوه کار آنها به صورت مستقیم می باشد  که از یک قسمت  آب وارد از قسمت دیگر خارج می شود که معمولاً  به صورت اتصالات رزوه سایز۱/۴  اینچ که به شلنگ ۱/۴ اینچ یا شلنگ سایز ۶ وصل می شود.
 در خرید و انتخاب فیلتر   پست کربن  بسیار دقت نمایید
 زیرادر شفافیت ،طعم  و بوی آب تسویه شده خروجی جهت شرب ( تصفیه شده خالص)در  انتهای  مسیر دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار مهم است. و در صورت متفرقه بودن آیا استفاده ازفیلترهای ذغال سنگی و غیر اکتیو گیاهی بو و مزه  بسیار بدی به آب داده  و همچنین باعث بیماری افراد می شود  زیراین فیلتر در انتهای چرا بعد از فیلتر ممبران و  مخزن ذخیره تصفیه آب می باشد در خرید خود بسیار دقت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه