دستگاه تصفیه آب بخریم یا نخریم؟

اگر مشکل رسوب در کتری و ویا وسایل که با آب سر و کار دارند دارید حتما دستگاه تصفیه به روش آر او که دارای فیلتر ممبران می باشد بخرید.اتگر بو و مزه و گل و لای، ماسه و شن در آب محل شما هست ولی املاح
بالایی ندارد از دستگاه های به روش فیلتراسیون الیافی و کربنی، و یا یو اف استفاده نمایید برای محل هایی که آب آلودگی میکروبی دارد از سیستم های یو وی اشعه ماورا بنفش استفاده نمایید.
در کل اگر آب خروجی از لوله کشی منزل و یا محل کرا خود قصد شرب دارید حتما حتما از یکی از مدل های دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید.
زیرا به دلیل آلودگی های که در سطح زمین وجود دارد و وارد آب های زیرزمینی و یا سدها و چشمه ها می شود و همچنین آلودگی که در زمان انتقال و پمپاژ در لوله کشی شهری موجود می آید شما به دستگاه تصفیه آب
نسبت به نوع آب خود نیاز دارید اما چه دستگاهی بخرید؟؟

چه نوع دستگاه تصفیه آب بخرم؟

اگر قصد دارید یک پک کامل دستگاه تصفیه آب برای خرید انتخاب نمایید ما به شما دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس یا آر او را یشنهاد می دهیم زیرا هم عمل فیلتراسیون با فیلترهای الیافی
و کربن را داراست و همچنین در محل هایی که آب آلودگی میکروبی داشته باشد و فاقد کلر باشد قابلیت نصب سیستم ضدعفوی یو وی را داراست.
در آب های شهری که از کلر برای ضدعفونی استفاده می شود توانایی حذف کلر مازاد در آب را به وسیله کربن اکتیو را دارد و همچنین مشکل املاح سنگین اضافه محلول در آب و مواد شیمیایی مضر در آب نظیر نیترات، آرسنیک ، فلوراید، آزبست و سرب را به طور کامل از آب شما انجام می دهد.
اگر تصمیم به خرید دستگاه تصفیه آب را دارید و نمی دانید چه نوع دستگاه تصفیه آب را برای خرید انتخاب کنید با مشاوران گروه زلال آب ایرانیان جهت راهنمایی  در مورد کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر تماس بگیرید.آماده ارائه خدمات و توضیحات به شما عزیزان می باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *