توجه: مهمترین نکته  در خرید دستگاه تصفیه آب اصلی  اعتماد به فروشنده و فروشگاه معتبر است که دارای
 مجوزهای لازم ،سابقه کار تخصصی  ، اعتبار و اطمینان بین مردم باشد. از مراکز تخصصی معتبر   که دارای  فروشگاه ثابت و مشخص  میباشند  دستگاه اصلی را تهیه کنیم و به سایت های بزرگ فروش اینترنتی  با نام های بزرگ در کشور اعتماد نکنید زیرا بیشتر  مشکلاتی که خریداران  دستگاه تصفیه آب تقلبی  درگیر آن هستند از همه فروشگاه های بزرگ اینترنتی  تخفیفات دروغ و و بی مورد که باعث تحریک خریدار میشود  شروع میشود  هیچ تخفیفی  و ارزان فروشی  بی دلیل نیست.

نحوه تشخیص دستگاه  تصفیه آب اصلی از تقلبی

 نکته مهم بعدی در انتخاب دستگاه تصفیه آب اصل و تقلبی: از خرید های تلفنی  با عنوان  سهمیه دستگاه تصفیه آب دولتی و  و یا زمان تعویض فیلتر تصفیه آب  به منزل و یا محل کار شما می شود اکیداً خودداری کنید  تا دچار گرفتاری های افسانوی نشوید.
 نکته مهم بعدی: از فروشگاههای متفرقه نظیر لوله فروشی ها؛ کابینت ساز ها ؛  ابزار و شیرآلات فروش دستگاه تصفیه آب را  نخرید  چون کار تخصصی آنها نمی باشد و از اصالت جنس فروخته شده به شما اطلاعی ندارن.
 زیرا این دستگاه برخلاف سایر لوازم خانگی  به طور مستقیم  در سلامت جسمی شما  و خانواده تاثیر دارد و به طور غیر مستقیم در صورت خرابی، نشتی و شکستگی های احتمالی به صورت  اقتصادی روی شما تاثیر خواهد گذاشت.

اولین نکته در نحوه تشخیص دستگاه تصفیه آب اصلی از تقلبی

این است که گول  اسم برند را نخورید. زیرا قطعات دستگاه به صورت هک شده و برچسب‌خورده  که برای مصرف کننده قابل تشخیص نیز به فروش می رسد تنها راه  پیگیری از شرکت های مبدا  تولید کننده  از طریق QR  کُد قطعات و و یا عکس دستگاه در وب سایت شرکت اصلی در تایوان ،ویتنام ،چین، هند  وجود داشته باشد می باشد.
 زیرا به دلیل تحریم ها و جلوگیری از ورود یک سری از کالاها دستگاه تصفیه آب خانگی شامل آن می شود دستگاه های اصلی اورجینال بسیار ناچیز و محدود است اصلی به سختی دستگاه اصلی را وارد کشور می کند.
 و این موضوع باعث شده بیشتر قطعات لوازم دستگاه تصفیه آب خانگی در داخل کشور تولید شود یک سری از آنها شرکتی مانند گروه معصومی  از مواد اولیه با کیفیت در ساخت قطعات و لوازم استفاده می کنند یک سری از لوازم به صورت متفرقه و کارگاهی تولید می‌شوند  که در بعضی موارد  کیفیت قابل قبولی ندارند  و متاسفانه  به  نام برند های اصلی که در سال های گذشته وارد ایران شدن به فروش میرسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *