فیلتر مرحله 7 قلیایی (آلکالاین) تصفیه آب خانگی

آب خام یا آب شهری پس از عبور از سیستم اسمز معکوس یکسری از آلکالاین ها، نمک و یون ها را از دست میدهد که این فرایند باعث میشود به دلیل پایین آمدن میزان PH و یون های مثبت، آب به میزان یک درصد اسیدی شود و این باعث تلخ شدن آب در بعضی موارد میگردد. برای حل این مشکل و جلوگیری از اسیدی شدن و بهتر شدن طعم آب پس از تعمیر تصفیه آب  میتوان از فیلتر قلیایی یا آلکالاین استفاده کرد. عمر مفید این فیلتر یکسال  میباشد.

فیلتر قلیایی:

فیلتر قلیایی قابل نصب بر روی همه مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی است. آب بعد از عبور از این فیلتر خوش طعم و کریستالی تر میشود. و البته این فیلتر خاصیت ضد اکسید دارد و دارای آنتی اکسیدان است. و همچنین املاح مورد نیاز بدن مانند: پتاسیم، آهن، منگنز، منیزیم، کلسیم، سدیم را به مقدار لازم به آب اضافه میکند. این فیلتر برای بیماری های گوارشی، پوست،مو، یبوست، کلسترول و چربی خون و هضم بهتر غذا مفید است.

قیمت فیلتر قلیایی:

  • قیمت این فیلتر به دلیل استفاده از مواد معدنی بسیار عالی در تولید  که برای بدن بسیار مفید میباشند،گران تر از فیلتر های دیگر دستگاه میباشد.
  • قیمت آن به طور متوسط از 250 الی 400 هزار تومان متغیر میباشد.
  • مواد اولیه داخلی فیلتر قلیایی در بعضی مدل ها به صورت وارداتی است که پوسته فیلتر در ایران تولید میشو ودر بعضی مدل ها  فیلتر های قلیایی تماما اورجینال وارداتی اند و قیمت بالاتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *