فروشگاه زلال آب ایرانیان دارای جواز کسب و نشان نماد اعتماد با نیروی متخصص و متعهدنصب تصفیه آب در منطقه غرب تهران می باشد. برای درخواست خدمات تصفیه آب در غرب تهران می توانید با شماره های 02148818406، 02148818428 و 09128080436 0919902047002144983077 02144987490 تماس بگیرید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر تصفیه آب

فیلتر یخچال ساید

قطعات تصفیه آب

فروشگاه زلال آب ایرانیان دارای نشان اعتماد الکترونیکی (اینماد) و مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در غرب تهران و نیمه صنعتی بیش از ۱۰سال سابقه، آماده ارائه خدمات (حضوری، آنلاین، تلفنی) در سریعترین زمان در مناطق غرب تهران می باشد.

فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در غرب تهران

فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در غرب تهران و فیلتر های ۱۰۰٪ گیاهی ، قطعات و لوازم جانبی تصفیه آب برند های شرکتی دارای استادار و تائیده های ایرانی و بین المللی میباشد. شما می‌توانید با یک تماس ؛ در ضمینه خرید دستگاه و انتخاب فیلتر با کیفیت مشاوره بگیرید.
فروش و ارسال همه نوع فیلتر یخچال ساید بای ساید (داخلی، بیرونی) تمام برندها در محدوده غرب تهران انجام می‌شود.

فروشگاه زلال آب ایرانیان در زمینه نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی در محله های مختلف غرب تهران از جمله صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، آزادی، تهرانسر و فردوس بهترین خدمات تصفیه آب خانگی پرداخت می کند.

برای نصب دستگاه تصفیه آب اگر دستگاه شما از نوع شلنگی است باید آن را زیر سینک برای نصب آماده کنید. دستگاه تصفیه آب زیر سینک نصب می شود و به دلیل وجود مخزن ذخیره و اتصالات زیاد معمولا حجم نسبتا زیادی از کابینت های زیر سینک را اشغال می کند.

خدمات نصب دستگاه تصفیه آب

همانطور که گفته شد نصب دستگاه تصفیه آب خانگی توسط تکنسین های مجرب شرکت پاکاب گستر انجام می شود. خدمات نصب شامل نصب دستگاه تصفیه آب، اتصال مخزن دستگاه تصفیه آب به دستگاه، نصب مخزن دستگاه، راه اندازی دستگاه تصفیه آب و اندازه گیری سختی آب برای اطمینان از کیفیت و مواد معدنی موجود در آب و … می باشد.

اگر دستگاه تصفیه آب خود را از زلال آب ایرانیان خریداری کرده اید، کارشناسان این مجموعه آن را به صورت رایگان نصب و ارسال خواهند کرد. در غیر این صورت می توانید جهت نصب تماس گرفته و درخواست نصب تصفیه آب نمایید. همکاران ما در اسرع وقت برای نصب یا تعمیر دستگاه تصفیه آب شما حاضر خواهند شد.

تعویض فیلتر آب در غرب تهران

فروشگاه زلال آب ایرانیان یکی از قدیمی ترین شرکت های تصفیه آب در ایران در زمینه فروش و ارائه خدمات تصفیه آب در تهران و ایران می باشد.

تعویض فیلتر آب خانگی یکی از اصلی ترین اقدامات انجام شده در سرویس دوره ای تصفیه آب می باشد. اگر فیلترهای تصفیه آب به درستی تعویض شوند، هیچ نگرانی برای کیفیت آب خانگی وجود ندارد.

تصفیه آب غرب تهران

نصب و نصاب دستگاه تصفیه آب غرب تهران

ساکنین محترم محلات مناطق غرب تهران، شهرک خرازی، اردستانی، برج های مروارید،چیتگر،برج تماس و تمام محدوده غرب تهران در صورت نیاز به جابجایی و نصب مجدد و یا تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی یا فیلتر یخچال ساید خود در منزل و یا محل کار جدید ،با تماس با ما از خدمات نصب و سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب در محل با بهترین کیفیت و  قیمت و خدمات برخوردار شوید.

سرویسکار و تعمیرکار دستگاه تصفیه آب غرب تهران

اگر دستگاه شما به هر دلیلی خراب شد و نیاز به تعمیر در محل داشتید، افراد آموزش دیده و ماهر در گروه ما با کلیه لوازم و قطعات و انواع فیلتر تصفیه آب و ابزار کامل در منزل و یا محل کار شما حاضر شده و در سریعترین زمان عیب یابی دستگاه را انجام داده و با کمترین وقت و هزینه دستگاه تعمیر و تحویل شما می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه